Montaż klimatyzacji i wentylacji 

Kiedy rozważasz instalację klimatyzacji lub wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w domu, biurze, itp. pozwól zająć się Twoimi potrzebami profesjonaliście. Rozmiar i jakość instalacji w dużym stopniu będzie wpływała na to, co będzie robił dla Ciebie twój sprzęt. Mam lata doświadczeń w instalacji standardowego i specjalnego sprzętu do użytku indywidualnego i biznesowego.
Dobór urządzenia i jakość instalacji ma bardzo duże znaczenie jeżeli chcemy w pełni wykorzystać możliwości urządzenia klimatyzacyjnego lub wentylacyjnego. Nie zastanawiaj się jak wybrać klimatyzator, po prostu skontaktuj się ze mną, a ja przyjadę i zaproponuję najlepsze rozwiązania.
Jeżeli budujesz dom lub robisz generalny remont domu czy mieszkania, pomyśl od razu o klimatyzacji. Na etapie budowy, bądź remontu jest możliwość przygotowania instalacji pod klimatyzację lub wentylację. Można ją wtedy łatwo ukryć w bruzdach, zabudowach, czy sufitach podwieszanych. Urządzenia nie muszą być od razu montowane, więc koszty takich instalacji nie są duże, a w przyszłości montaż klimatyzatorów lub rekuperatorów nie będzie wymagał kucia ścian i innych tego typu działań.

Wyceny robione są indywidualnie dla każdego Klienta, po spotkaniu i omówieniu zakresu wykonywanych prac.

Możliwe rabaty na urządzenia. Dojazd do Klienta i wycena nic nie kosztuje!


Serwis klimatyzacji i wentylacji

Zawsze łatwiej jest utrzymać twoje urządzenia w dobrym stanie niż diagnozować i naprawiać usterki później, dlatego nie zapominaj o przeglądach okresowych.
Klimatyzacja nieodgrzybiona przynajmniej raz w roku to siedlisko różnych bakterii i brzydki zapach z urządzenia klimatyzacyjnego. Wiąże się to również z naszym zdrowiem, gdyż wdychanie takiego powietrza poważnie może nam zaszkodzić, dlatego nie oszczędzaj na zdrowiu swoim i bliskich.
Ceny przeglądu klimatyzacji w zależności od wydajności chłodniczej i ilości urządzeń
               od 70 PLN + 23% VAT

W zakres takiego przeglądu wchodzi:

  • czyszczenie parownika klimatyzacji
  • czyszczenie skraplacza
  • sprawdzenie układu odprowadzenia skroplin
  • kontrola ciśnień pracy
  • kontrola połaczeń elektrycznych
  • dezynfekcja
W przypadku konieczności uzupełnienia czynnika chłodniczego, do ceny przeglądu doliczony zostaje jego koszt.
Ceny przeglądu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych ustalane są indywidualnie dla każdego Klienta.
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz